تبلیغات
نایسفا - مدیریت حرفه ای دانلود فایل با 5.16.3.1359

نایسفا - مدیریت حرفه ای دانلود فایل با 5.16.3.1359

مدیریت حرفه ای دانلود فایل با 5.16.3.1359

Internet Download Accelerator 5.16.3.1359Internet Download Accelerator 5.16.3.1359 برنامه ای بسیار قدرتمند برای مدیریت دانلود‌های شما، این نرم افزار با محیطی بسیار ساده و در عین حال قدرتمند میتواند سرعت دریافت فایلهای شما را تا ۵۰۰% افزایش دهد. این برنامه با تکنولوژی خاص خود میتواند فایلها را به تکه‌های کوچکی تبدبل کند و هر تکه را به صورت مجزا شروع به دانلود کند که این عمل باعث پیدایش سرعت دانلود میباشد. و همچنین با اتصال چند کانکت به سرور مورد نظر سرعت شما را بالا میبرد. که میتوانید به راحتی از پروتکل‌های Http ، Https ، Ftp به راحتی و با سرعت بالا فایل دریافت کنید. این نرم افزار قدرتمند قابلیت دریافت پوسته برای زیبا ترشدن محیط نرم افزار و همچنین قابلیت سفارشی شدن و دریافت پلاگین برای برنامه میباشد.

 

جهت دانلود نرم افزار مدیریت حرفه ای دانلود فایل، Internet Download Accelerator 5.16.3.1359 به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

Internet Download Accelerator 5.16.3.1359 برنامه ای بسیار قدرتمند برای مدیریت دانلود‌های شما، این نرم افزار با محیطی بسیار ساده و در عین حال قدرتمند میتواند سرعت دریافت فایلهای شما را تا ۵۰۰% افزایش دهد. این برنامه با تکنولوژی خاص خود میتواند فایلها را به تکه‌های کوچکی تبدبل کند و هر تکه را به صورت مجزا شروع به دانلود کند که این عمل باعث پیدایش سرعت دانلود میباشد. و همچنین با اتصال چند کانکت به سرور مورد نظر سرعت شما را بالا میبرد. که میتوانید به راحتی از پروتکل‌های Http ، Https ، Ftp به راحتی و با سرعت بالا فایل دریافت کنید. این نرم افزار قدرتمند قابلیت دریافت پوسته برای زیبا ترشدن محیط نرم افزار و همچنین قابلیت سفارشی شدن و دریافت پلاگین برای برنامه میباشد. برنامه‌های مدیریت دانلود یکی از ابزار مهم اینترنتی برای ما کاریران ایرانی میباشد بیشتر قریب به اتفاق ما کاربران اینترنت از اینترنت دیال آپ برای اتصال شدن به اینترنت استفاده میکنیم و برای دانلود فایلهای حجیم یه یک دانلود منیجر خوب احتیاج داریم که فایلهای دانلود ما را تکه تکه کرده و به بخشهای کوچک تقسیم کرده تا سرعت دانلود فایلها بیشتر شود. چنانچه در هنگام دانلود فایل اینترنت شما قطع گردد و یا مشکلی برای دانلود فایل بوجود آید. این امکان را دارید که ادامه دانلود را انجام دهید. و فایل دانلود شده شما از میان نمی رود اگر شما بدون یک برنامه مدیریت دانلود این کار را انجام دهید مجبور خواهید شد فایل را از ابتدا دانلود کنید. این نرم افزار قابلیت همگام سازی با انواع مرورگرهای موجود از جمله Internet Explorer, Nescape, Mozilla and Opera  و… میباشد.

 Internet Download Accelerator 5.16.3.1359

 
قابلیتهای نرم افزار Internet Download Accelerator :

توانایی دانلود از Http ، Https ، Ftp با قابلیت Resume
قابلیت تقسیم فایلها به چند قسمت برای دانلود سریعتر
دسته بندی فایلهای دانلود شده و مدیریت بر آنها
دارای پنجره کوچک شناور برای نشان دادن میزان دانلود فایل و سرعت
قابلیت ادامه دانلود‌های نیمه تمام از جایی که ارتباط اینترنتی شما بنا به دلایلی قطع شده است
قابلیت کانکت (connection) خودکار در مواقع قطع اینترنت
قابلیت دانلود تمام لینک‌های یک صفحه فقط با یک کلیک
قابلیت زمان بندی دانلود و مشخص کردن زمان دانلود فایل‌ها
قابلیت اضافه کردن پوسته و پلاگین به برنامه
هماهنگ با آنتی ویروس‌های گوناگون
تولبار مخصوص اینترنت اکسپلورر
پشتیبانی از اکثر مرورگرهای رایج از جمله: Netcape ، Opera ، Internet Explorer، Mozilla
پشتبانی از زبانهای مختلف از جمله زبان شیرین فارسی
سازگاری با نسخه‌های مختلف ویندوز

 

دانلود دانلود با لینک کمکی 1دانلود با لینک کمکی 2

رمز فایل پسورد فایل: www.downloadsoftware.ir

 منبع: 


icon برچسب ها : ,

  • نوشته: مجید تیپیان
  • تاریخ: یکشنبه 26 آبان 1392
  • نظرات()